کتاب فروشی اینترنتی

معرفی و فروش انواع کتاب و ایبوک و استاندارد و نرم افزار و....

مجموعه کریسمس( CHERISTMAS)

 

فرا رسیدن ایام کریسمس را به تمام مسیحی های دنیا تبریک می گوییم

 

فروش ویژه مجموعه کریسمس

 

          کریسمس

 

مجموعه ای جذاب از:

اهنگهای مخصوص کریسمس
(christmas songs )
فونت های جالب و زیبا مخصوص کریسمس
کارت تبریک های کریسمس
walpaper های مخصوص کریسمس
gameهای جالب جذاب
i con های کریسمس
درخت کریسمس
desktop christms tree
کلیپ های کریسمس
کارتون دیدنی garfield مخصوص کریسمس
شکلک های مخصوص کریسمس جهت استفاده در چت و ایمیل
و نرم افزارهای دیگر مخصوص کریسمس


گرد آوری شده در قالب یک سی دی بسیار زیبا و کامل

برای سفارش این مجموعه بر روی لینک خرید پستی زیر کلیک کنید و درب منزل دریافت و هزینه را بپردازید

خرید پستی


 

+ نوشته شده در  ساعت 18:44  توسط رسا  | 

تاريخچه کريسمس

کريسمس روزي مقدس براي مسيحيان است که تولد عيسي مسيح جشن گرفته مي شود.کسي تاريخ دقيق تولد مسيح را نمي داند اما اکثر مسيحيان کريسمس را در روز بيست و پنج دسامبر مي دانند.در اين روز ،بسياري به کليسا مي روند تا در مراسم مذهبي مخصوص شرکت مي کنند.در طول دوره کريسمس،هدايايي هم ردوبدل مي شود و خانه ها را تزيين مي کنند.کلمه christmas از ريشه cristes maesse گرفته شده به معناي عظمت مسيح.

اولين جشن در بيست وپنج دسامبر که مسيح متولد شد ،در سيصدوسي و شش بعد از ميلاد مسيح در يک گاهشماررومي ذکر شده است.
اين جشن احتمالا،تاثير گرفته از جشنهاي غير مسيحيان که در آن زمان بر گزار ميشد.رومي هاي باستان آخر سال را براي Saturn شريف ،الهه شخم و Mithras ،الهه روشنايي را جشن مي گرفتند .عدهاي هم در اروپاي شمالي جشنهايي را در اواسط دسامبر برپا مي کردند براي جشن گرفتن انتهاي فصل شخم.
در اواخر دهه نخست سيصد ميلادي ،مسيحيت به عنوان دين رسمي امپراطوري روم درآمد.
در سال هزار و صد ميلادي ،کريسمس به عنوان مهمترين جشن مذهبي اروپا درآمد و st. nicolas سمبلي از ردو بدل هدايا در بسياري از کشورهاي اروپايي شد.
محبوبيت کريسمس رو به افزايش بود تا زماني که اصلاحات،حرکتي مذهبي در دهه بعد از هزار و پانصد موحب شکل گرفتن مکتب پروتستان شد زيرا عده اي از مسيحيان کريسمس را يک جشن غيرمذهبي تلقي کردند زيرا رسومات غير مذهبي را شامل ميشد.
در طول دهه اول هزار و ششصد ميلادي،بر اثر اين مسائل،جشن کريسمس در انگليس ممنوع شدو حتي در بخشهاي انگليسي آمريکا.هرچند،رسومات قديمي تزيين کردن و ضيافت با سمبلهاي بيشتر مسيحي ادامه يافت.
هديه دادن
رسم هديه دادن احتمالابه اقوام و دوستان در يک روز خاص در زمستان در روم باستان و اروپاي شمالي آغاز شد.در اين مناطق به عنوان بخشي از جشن پايان سال ، مردم هديه هايي ردوبدل مي کردند

 

چگونگي به وجود آمدن بابانوئل

 

از زمانهاي گذشته،مسيحي بلندمرتبه اي به نام نيکولاس در محل کنوني کشور ترکيه سکونت داشته که کسي در موردش چيز زيادي نمي داند اما داستانهايي وجود دارد که نشان مي دهد او اکثرا بچه هاي نيازمند را ياري مي کرده است.سالها پس از مرگ او ،نيکولاس لقب saint گرفت.امروزه سالگرد درگذشت او ـشش دسامبرـ در تعدادي از کشورهاي اروپايي روزي مهم است.در شب قبلش،بجه ها کفشها را بيرون مي گذارند
و جورابهايي آويزان مي کنند و صبح فردا با عجله به دنبال اين مي روند که st.Nicolas براي آنها چه هديه اي گذاشته است.


فرارسيدن جشن کريسمسبراي اکثر مسيحيان دوره کريسمس از نزديکترين يکشنبه به سي نوامبر آغاز مي شود.اين تاريخ روز ضيافت St.Andrew ،يکي از حواريون است.اين يک دوره چهار هفته ايست که در طول آن مسيحيان براي جشن کريسمس آماده مي شوند .بسياري از مسيحيان در مدت تعطيلات حلقه گلي در خانه هايشان دارند که بيشتر از کاج درست شده اند که بر روي ميز قرار ميدهند يا بر در مي آويزند.چهارشمع که نمايانگر چهارهفته هستند،در ميان حلقه هاي گل قرار ميگيرند.در يکشنبه نخست ،خانواده يک شمع را روشن مي کنند و به عبادت مي پردازند.اين مراسم در هر يکشنبه تکرار ميشود که هربار شمع ديگري روشن مي شود.سه عدد از شمعها به رنگ بنفش تيره و يکي صورتي يا بنفش کمرنگ است.اينها باقي مي مانند تا يکشنبه سوم ،هنگامي که مردم شروع نيمه دوم دوره را جشن مي گيرند.يک شمع قرمز بزرگ ،که سمبلي ست از مسيح، به حلقه هاي گل در روز کريسمس اضافه ميشود.کريسمس در کشورهاي مختلفآمريکا و کانادا-درختهاي کريسمس تزيين مي شوند.بچه ها براي بابا نوئل نامه مي نويسند و هديه ها را زير درخت کريسمس مي گذارند.در قسمتهايي از آمريکا و کانادا،گروه هايي از خواننده ها خانه به خانه سرودهاي کريسمس را مي خوانند.عده اي به انها مقداري پول يا هديه اي کوچک مي دهند يا آنها را به صرف يک نوشيدني گرم به داخل خانه دعوت مي کنند.
انگليس-بسياري از رسومات آمريکايي از ريشه انگليسي گرفته شده اند و بنابراين اکثرا مشابه هستند.
اسپانيا-بعد از نيمه شب،مردم به آواز خواندن و پايکوبي در خيابانها ميپردازند.
مکزيک-ازنه روز قبل از کريسمس اهميت ويژه اي دارد.بچه ها سعي مي کنند با ضربه زدن به آويزه اي از شکلات و هدايا که از سقف آويزان شده ،آن را بشکنند


درخت کريسمس

 
 
درخت کريسمس احتمالا از «درخت بهشتي» منشا گرفته است،درختي هميشه سبزتزيين شده با سيب بوده در يک نمايش محبوب درباره آدم و حوا که در روز بيست و چهار دسامبر در آلمان اجرا ميشده است.ازسال هزار و ششصد و پنج ميلادي ،آلمانيها خانه هاي خود را با درخت کريسمس تزيين کردند با ميوه ها،آجيل،شمع هاي روشن و رزهاي کاغذي.بعدها تزيينات شامل تخم مرغ رنگ شده ، شيريني و شکلات هم شد.
اولين درختهاي کريسمس در امريکا توسط ساکنان آلماني در پنسيلوانيا از سال هزار و هشتصد ميلادي استفاده شد و در اواسط دهه اول هزار و هشتصد ميلادي اين رسم در سرتاسر جهان گسترش يافت.ستاره اي که در بالاي همه درختها نصب مي شود نمايانگر ستاره ايست که «مردان عاقل» را به محلي در Bethlehem که مسيح متولد شده بود ،راهنمايي کرد
سنت درخت کریسمس، به آلمان قرن شانزدهم میلادی و زمانی که مسیحیان، درختان تزیین شده را به خانه های خود آوردند، برمیگردد. همچنین در آن زمان عده ای هرمهایی از چوب میساختند و آنرا با شاخه های درختان همیشه سبز و شمع تزیین میکردند.
به تدریج رسم استفاده از درخت کریسمس در بخشهای دیگر اروپا نیز طرفدارانی پیدا کرد. در سال 1841، انگلستان، پرنس آلبرت (Prince Albert)، شوهر ملکه ویکتوریا (Queen Victoria) با آوردن درخت کریسمس به کاخ ویندسور (Windsor) و تزیین آن با شمع، شیرینی، میوه و انواع آب نبات، استفاده از درخت را به چیزی مد روز مبدل کرد.
واضح است که خانواده های ثروتمند انگلیسی به سرعت از این مد پیروی کردند و با ولخرجی تمام به تزیین درخت میپرداختند. در سالهای 1850، این تزیینات شامل عروسک، لوازم خانه مینیاتوری، سازهای کوچک، جواهرات بدلی، شمشیر و تفنگ اسباب بازی، میوه و خوراکی بود.
بسیاری از آمریکاییهای قرن نوزدهم، درخت کریسمس را چیزی غریب میدانستند و اولین درخت کریسمس در آمریکا، مربوط به سال 1830 است که آنهم توسط ساکنان آلمانی پنسیلوانیا به نمایش گذاشته شده بود. این درخت برای جلب کمکهای مردمی برای کلیسای محلی برپا شده بود. در سال 1851، چنین درختی در محوطه خارجی یک کلیسا برپا شد اما وجود آن برای ساکنان این قصبه بسیار توهین آمیز و نوعی بازگشت به بت پرستی به شمار می آمد و آنها خواستار جمع کردن تزیینات شدند.
در حدود سالهای 1890، لوازم تزیینی کریسمس از آلمان وارد میشد و درخت کریسمس به تدریج در ایالات متحده محبوبیت میافت. جالب است که ار.پاییان از درختان کوچکی که حدود 1 تا 1.5 متر طول داشتند استفاده میکردند در حالی که آمریکاییان درختی را میپسندیدند که تا سقف خانه برسد.
در اوایل قرن بیستم، آمریکاییان درختهای کریسمس را بیشتر با لوازم تزیینی دست ساز خودشان تزیین میکردند اما بخشهای آلمانی/آمریکایی همچنان به استفاده از سیب، بلوط، گردو و شیرینیهای کوچک بادامی ادامه میدادند.
کشف برق، به ساخته شدن چراغهای کریسمس انجامید و امکان درخشش را برای درختان به ارمغان آورد. پس از آن دیدن درختان کریسمس در میدان شهرها به یک منظره آشنای این ایام مبدل شد و تمام ساختمانهای مهم-چه شخصی و چه دولتی- با برپا کردن یک درخت، به اسقبال تعطیلات کریسمس میرفتند.
در تزیین درختهای کریسمس اولیه، به جای مجسمه فرشته در نوک درخت، از فیگورهای پریهای کوچک- به نشانه ارواح مهربان- یا زنگوله و شیپر- که برای ترسانیدن ارواح شیطانی به کار میرفت- استفاده میشد.
در لهستان، درخت کریسمس با مجسمه های کوچک فرشته، طاووس و پرندگان دیگر و تعداد بسیار زیادی ستاره، پوشیده میشد. در سوئد، درخت را با تزیینات چوبی که با رنگهای درخشان رنگ آمیزی شده اند و فیگورهای کودک و حیوانات از جنس پوشال و کاه تزیین میکنند. دانمارکیها، از پرچمهای کوچک دانمارک و آویزهایی به شکل زنگوله، ستاره، قلب و دانه برف استفاده میکنند. مسیحیان ژاپنی بادبزنها و فانوسهای کوچک را ترجیح میدهند.
تزیین درخت در اوکراین نیز بسیار جالب است، آنها حتما در تزیین درخت خود از عنکبوت و تار عنکبوت استفاده میکنند و آنرا خوش یمن میدانند، زیرا بنا بر یک افسانه قدیمی، زنی بی چیز که هیچ وسیله ای برای تزیین درخت و شاد کردن فرزندان خود نداشت، با غصه به خواب میرود و هنگام طلوع خورشید متوجه میشود که درخت کریسمس خانه اش با تار عنکبوت پوشیده شده است و این تارها با دمیدن خورشید به رشته های نقره مبدل شده اند.

+ نوشته شده در  ساعت 23:42  توسط رسا  | 

لیست کتابهای دیجیتال

لیستی از کتابهای دیجیتال (E-Book) و محصولات

 ارائه شده توسط فروشگاه رسا

www.RasaShop.com

 

 

اطمینان داریم شما هم با یکبار خرید مشتری دائمی ما خواهید شد .

 

1-      سری کامل استانداردهای  , ASTM DIN , UL , IEC , ASME و....

2-      سی دی ایندکس استانداردهای دنیا (جستجوی بیش از 550 هزار استاندارد )  9 هزار تومان

3-      مجموعه هندبوکهای تخصصی فلزات (ASM Metal Handbook) 20 جلد در 5 سی دی  15 هزار تومان

4-      استانداردهای ایمنی و اطفاء حریق NFPA یک سی دی 15 هزار تومان

5-      نرم افزار مرجع هندبوکهای شیمی صنعتی اولمن ( 40 جلد دائرة المعارف ) یک سی دی  9 هزار تومان

6-      نرم افزار کلید فولاد یک سی دی 5 هزار تومان

7-      نرم افزار و کاتالوگ  SKF2004 یک سی دی 5 هزار تومان

8-      کاتالوگ کلیه محصولات شرکت فستو پنوماتیک (2005) بهمراه نرم افزارFluid Draw یک سی دی  8 هزار تومان

9-       مجموعه فیلمهای آموزشی شکل دهی مواد (فلزات و پلاستیک) بهمراه کتابهای تخصصی و کاتالوگها یک سی دی 5000 تومان

10-  مجموعه کتابها و فایلها و کاتالوگهای آموزش اتوماسیون و برق صنعتی یک سی دی 5000 تومان

11-  اصول طراحی و انتخاب اجزاء ماشین (فایلها وکاتالوگها و هندبوک استاندارد مهندسی مکانیک ) یک سی دی 5000 تومان

12-  فیلمهای آموزشی و کاتالوگها و کتب آشنایی با ابزار آلات صنعتی و کارگاهی دو عدد سی دی 7000 تومان

13-  مجموعه هندبوکها و کتب تخصصی اصول و روشهای جوشکاری و مفاهیم شناخت خواص فلزی و غیر فلزی بهمراه وی سی دی آموزش جوشکاری بزبان فارسی دو سی دی 8000 تومان

14-  مقالات تخصصی و کتابهای آموزشی نرم افزارهای مهندسی صنایع ومدیریت وآموزش جامعSPSS   دو عدد سی دی 5000 هزار تومان

15-  نرم افزار MPI (Moldflow plastic injection) و جزوه آموزش دو سی دی و یک جزوه 6900 تومان

16-  نرم افزار آلومینیوم و نرم افزار Alloy Finder هر کدام یک سی دی 6000 تومان

17-  نرم افزار اتوکد2007 و سی دی های آموزش اتوکد 2006   5 سی دی 6900 تومان

18-  نرم افزار مکانیکال دسکتاپ بهمراه سی دی های آموزشی این نرم افزار 3 سی دی 4500 تومان

19-  نرم افزار سالید ورکس 2007 به همراه سی دی های آموزشی آن مجموعا 5 سی دی 6900 تومان

20-  نرم افزار catia  بهمراه دموی نرم افزار  3  سی دی 4500 تومان

21-  کتابخانه کتب کامپیوتر فارسی ( بیش از 500 کتاب در مجموعه) 5 سی دی 9000 تومان

22-  کتابخانه کتب کامپیوتر انگلیسی (بیش از 3000 عنوان) بر روی 20 عدد سی دی 30هزار تومان

23-  مجموعه کتب مهندسی برق و الکترونیک دو سی دی 6000 تومان

24-  مجموعه کتب مهندسی مکانیک (بیش از 200 کتاب و هندبوک)  در 7 سی دی 15000 تومان

25-  مجموعه کتب مهندسی عمران دو سی دی 6000 تومان

26-  مجموعه کتب مهندسی شیمی و پلیمر 3 سی دی 7500 تومان

27-  مجموعه کامل کتب حل المسایل مهندسی برق و مهندسی مکانیک هر کدام در یک سی دی  5000 تومان

28-  مجموعه هندبوکهای مهندسی مکانیک , مکاترونیک , شیمی , پلیمر , عمران و... هر هندبوک در یک سی دی 3500 تومان

29-   مجموعه کتب مهندسی رباتیک ( بیش از 50 کتاب اورجینال ) یک سی دی 5000 تومان

30-  مجموعه کتب تجهیزات سیسکو ( بیش از 120 کتاب اورجینال ) دو سی دی 6000 تومان

31-  مجموعه کتب طراحی هواپیما و کشتی  یک سی دی 4000 تومان

32-  مجموعه کتب لینوکس و یونیکس ( بیش از 170 کتاب اورجینال ) دو سی دی 5000 تومان

33-  مجموعه کتابهای هک و امنیت  ( فارسی و انگلیسی –بیش از 80 عنوان کتاب) 3000 تومان

34-  مجموعه کتب جاوا ( فارسی و انگلیسی ) 3000 تومان

35-  مجموعه کتب گرافیک کامپیوتری ( فتوشاپ و فلاش و کرل دراو و...)(فارسی و انگلیسی بیش از 70 کتاب ) 3500 تومان

36-  مجموعه کتب و فیلمهای واقعی علوم ماوراء الطبیعه 3 سی دی 4500 تومان

37-  مجوعه کتب مدیریت و روانشناسی (فارسی - بیش از 80 عنوان کتاب ) 5000 تومان

38-  4 جلد دائرة المعارف سینما و هنرپیشگان و.. یک سی دی 4000 تومان

39-  دیکشنری های تخصصی مهندسی مکانیک , برق , عمران و کامپیوتر هر کدام بر روی یک سی دی 4000 تومان

40-  مجموعه دائرة المعارف های جانور شناسی 2 سی دی 6000 تومان

41-  کاملترین مجموعه کتابهای ماجراهای تن تن و میلو(هم کتب فارسی و هم انگلیسی )  دو سی دی 4500 تومان

42-  کاملترین مجموعه کارتونهای جذاب و دیدنی ماجراهای تن تن و میلو (در 14 عدد سی دی) 12 هزار تومان

43-  کاملترین مجموعه هری پاتر (کلیه فیلمهای دوبله فارسی , کلیه فیلمهای زبان اصلی , کلیه کتابهای زبان اصلی و ترجمه شده , بیش از چند هزار عکس و تیزر تبلیغاتی از هری پاتر , پشت صحنه های فیلم , مصاحبه ها ,  بازیهای طراحی شده بر اساس داستانهای هری پاتر ) در 4 دی وی دی 7900 تومان

44-  فیلمهای هری پاتر دوبله و زبان اصلی (مجموعا 9 فیلم ) در یک دی وی دی 4900 تومان

45-  آموزش فارکس و آموزش سرمایه گذاری در بورس هرکدام یک  سی دی 6000 تومان

46-  زبان بدن راز موفقیت یک سی دی 3000 تومان

47-  کتابخانه کتب داستان و ادبیات ( بیش از 500 کتاب در مجموعه) یک سی دی 3500 تومان

48-   مجموعه موفقیت (کتب مدیریت فارسی و کتابهای صوتی و کتابهای زبان اصلی بزرگان موفقیت) 5 سی دی 10هزار تومان

49-  مجموعه کتب ادبیات انگلیسی ( بیش از 1000 جلد کتاب و رمان معروف به زبان انگلیسی) 5000 تومان

50-  مجموعه کتابهای صوتی انگلیسی بیش از 200 کتاب معروف ادبیات دنیا یک سی دی 3000 تومان

51-   مجموعه کتابهای دیکشنری های NTC'AMERICAN     2000 تومان

52-  مجموعه کتابهای آموزش زبان (بیش از 50 کتاب ) یک سی دی 3000 تومان

53-  دیکشنری تصویری آکسفورد یک سی دی 2000 تومان

54-  کتاب آدرسهای طلایی در اینترنت (هارلی هان ) 2000 تومان

55-  مجموعه دائرة المعارف های معتبر بین المللی Britanica 2006 Delux  در 6 سی دی 7500 تومان و یا یک  DVD  6000 تومان

56-  تدریس آن لاین از طریق کاملترین دائرة المعارف جهان Encarta 2007  بر روی 5 سی دی 7500 تومان

57-  مجموعه نرم افزارهای مهندسی برق 3 عدد سی دی 4500 تومان

58-  مجموعه نرم افزارهای مهندسی مکانیک 3 عدد سی دی 4500 تومان

59-  مجموعه نرم افزارهای مهندسی معماری و عمران 3 عدد سی دی 4500 تومان

60-  مجموعه نرم افزارهای مهندسی صنایع  3 عدد سی دی 4500 تومان

61-  مجموعه کامل و بسیار جدید کتابهای انتشارات For Dummies (هک , فتوشاپ اتوکد مدیریت پروژه ویژوال بیسیک و... (بیش از 60 کتاب اورجینال ) دو عدد سی دی 4500 تومان

62-  مجموعه کتابهای تجارت الکترونیک و IT  ( بیش از 50 کتاب ) 3500 تومان

63-  مجموعه کتابهای مهندسی کامپیوتر ( Computer Engineering ) بیش از 60 کتاب  3000 تومان

64-  قالب بیش از چندهزار فرم و نامه تجاری و رسمی به زبان انگلیسی و نرم افزارهای نگارش نامه ( مفید برای مکاتبات خارجی )در یک سی دی  3000 تومان

65-  کتاب الکترونیک آشپزی (بیش از 500 دستور غذای ایرانی و فرنگی) 2000 تومان

66-  سی دی ماما و بارداری (هر آنچه مادران قبل و بعد از بارداری باید بدانند ) یک سی دی 3000 تومان

67-  آموزش گرامر زبان  2 سی دی 4000 تومان

68-  کتابخانه دیجیتال ماهواره ای  )بیش از 1800 کتاب و مقاله ) 6 سی دی 8000 تومان

69-  کتابخانه دیجیتال 320 کتاب فارسی 2000 تومان

70-  تاریخ معاصر ایران (کتاب بصورت نرم افزار ) 3000 تومان

71-  دیوان شعرای معاصر (کتاب بصورت نرم افزار ) 3000 تومان

72-  نرم افزار نهج البلاغه 2500 تومان

73-  نرم افزار قرآن کریم ( با صوت و تفسیر ) 2 سی دی 4000 تومان

74-   کار و اقامت در آلمان , استرالیا , ترکیه , کانادا , انگلستان , دبی و... هر کدام یک سی دی 8000 تومان

75-      12 عدد وی سی دی آموزش زبان HOW DO YOU DO? , 10هزارتومان

76-  16 عدد سی دی های آموزش زبان FOLLOEW ME  , 16 هزارتومان

77-  13 عدد سی دی های آموزش زبان برای کودکان با استفاده از کارتونهای والت دیسنی 12 هزار تومان

78-  CD های آموزش زبان های انگلیسی ,آمریکایی , لاتین , روسی ,آلمانی ,ایتالیایی , اسپانیایی , فرانسه , ترکی استانبولی , ژاپنی , هندی ,یونانی , لهستانی , چینی ,  سواحل عاج , ویتنامی , تایلندی ,عبرانی و...هر سی دی 1900 تومان

79-  سی دی های انگلیسی در خواب 3 سی دی 6000 تومان

80-  سی دی های آموزش زبان در 90 روز ( زبان نصرت ) 2900 تومان

81-  آموزش مکالمات روزمره انگلیسی 2 سی دی 3000 تومان

82-  آموزش 23 زبان زنده دنیا 1500 تومان

83-  آموزش مکالمات تجاری 1500 تومان

84-  دوره کامل آموزش زبان Let's go  در تمام سطوح  یک سی دی 3000 تومان

85-  مجموعه دی وی دی های کارتون و فیلم های زیبا

86-  فیلم مستند راز بهمراه میزگرد کارشناسان سینما ماوراء 3 سی دی 3900 تومان

87-  46 کارتون زیبا و جدید  در دو دی وی دی DIVX 6000 هزار تومان

88-  .....

 

برای دیدن سایر عناوین به سایت رساشاپ دات کام  سری بزنید . ما روز بروز بر تنوع و تعداد محصولات  خود می افزاییم .

برای سفارش درهر کجای ایران عزیز که هستید کافیست با تلفنهای ما تماس گرفته در اسرع وقت با پست برایتان ارسال می شود پس از دریافت هزینه را به مامور پست بدهید . پس منتظر نمانید همین امروز سفارش خود را بدهید .

 

 

 

تلفنهای تماس برای کسب اطلاعات بیشتر و پذیرش سفارشات  :

8797534-0511   یا  09352168294 و یا  09153190275

فروشگاه اینترنتی رسا

Www.RasaShop.com

 

جذابترین فروشگاه اینترنتی تخصصی

با همکاری اداره پست جمهوری اسلامی ایران

تحت حمایت شرکت ایران مارکت سنتر

+ نوشته شده در  ساعت 9:27  توسط رسا  | 

 

جستجوی محصول